1 / 2
2x Pioneer CDJ 350 W Beli Limited Edition
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 15:28

Пробиштип

Prodavam 2 Pioneer CDJ 350 (bez mixer).
Se e funkcionalno, koristeni samo vo domasni uslovi.

Telefonski po 17:00 ili na viber vo sekoe vreme

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070378309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам