1 / 12
Chevrolet Captiva 2.2 Top cena
12 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.07.2022 08:24

Кичево

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

120kw/160hp dizel

Kupen od Chevrolet Makedonija.
Prv sopstvenik

70 000 realni kilometri so site servisi praveni vo Chevrolet Makedonija zavedeni vo servisna kniska.

070 223 760 Slobodan

Registracija do 09.06.2022

Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мх
Потврден огласувач
075223366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам