1 / 2
Cizmi za skijanje Salomon
40 €
Цената е фиксна
09.08.2022 15:18

Куманово / Куманово

Se prodavaat cizmi za skijanje Salomon 26-26.5 cm (br.41)
INFORMACII SAMO NA OVOJ BROJ: 078 206 691 DALIBOR

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
070451684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам