1 / 2
Agencija Top Point MG agjencioni per patundshmeri
По Договор
27.02.2022 11:17

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

10

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2017

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Mladen Grueski 12A

Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПОИНТ МГ'' ДООЕЛ ехпорт-импорт Гостивар Агенцијата ви дава целосна гаранција за точноста и исправноста на имотно-правната документација за недвижноста што ја купувате, Агенцијата ви обезбедува целосен сервис (услуга) околу вашата апликација за кредит во најкус можен рок, без никаков дополнителен ангажман од Ваша страна и без непотребни трошоци. Најбрзо организирање посета на недвижностите за кои сте заинтересирани; Заштита на вашите средства и вашата инвестиција, со детално испитување на имотот (можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Ваше е само да нѐ ангажирате и ние ја комплетираме постапката за Вас и сме секогаш со Вас. ул.Младен Груески 12А инфо: 078/222-334 042/613-101 Со Почит, "ТОП Поинт МГ" Pse të bleni pronë nëpëmjet firmes e regjistruar "TOP POINT MG" DOOEL Export-import Gostivar Agjencioni Ju jep një garancion te plotë për saktësin dhe korrektësinë juridike për pronen që dëshironi ta bleni, Agjencioni Ju siguron shërbim te plotë rreth kërkesës tuaj për kredit në kohën më të shkurtë të mundëshme, pa ndonje angazhim shtes nga ana jauj. Mënyra më e shpejtë për të organizuar një vizitë në pasuritë për të cilat jeni të interesuar; Mbrojtja e pasurive tuaja dhe investimi juaj me një ekzaminim të plotë të pronës (hipoteka e mundshme, pronësia e parregulluar, ndalimi për shitje, masa e përkohshme e shitjes së paligjshme, blerja e një apartamenti tashmë të shitur) dhe shumë rreziqe të tjera që nuk jeni në gjendje të zbuloni. E Juaja është vetëm të na angazhoni dhe ne do ta kompletojm të gjithë proceduren dhe jemi gjithëmon me Ju. rr.Mladen Grueski 12A info: 078/222-334 042/613-101

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам