1 / 6
MAN TGL 8.150 2010 EXTRA !!
9.900 €
23.02.2022 14:12

Виница / Виница

Man 2010 godina vo extra sostojba.
Registrira,so novi gumi redovno servisiran bez nikakvi zabeleski.!!!!
Brtuto 7500 kg Neto NOsivost 2040kg.(moze da se menuva so atest)
Kontakt Stole 078408133

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
070......
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам