1 / 4
Proleten dres
1.500 МКД
30.03.2022 17:17

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov velo dres, thermal
Belgiski brend Jarface, serija Demarrage
Izraboten od 3 materijala, silikonski lenti na rakav i polovina, top kvalitet !
Golemini M i L
Cena 1500 den

Za povekje info kontaktirajte me

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам