1 / 8
Oneplus Nord 128gb 90Hz ekran 8gb ram
16.000 МКД
23.10.2022 16:30

Охрид / Охрид

Марка:

Друга марка

Модел:

Oneplus Nord

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Telefonot e odlicno socuvan nikogas ne otvaran, ne popravan, bez grepka, si raboti celosno funkcionalno.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
078409449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам