1 / 2
Креветче на склопување-игрална
По Договор
21.05.2022 22:07

Аеродром / Скопје

Продавам креветче на склопување-може и како игрална,многу малку користено, има додаток за пресоблекување, во одлична состојба како што се гледа на сликите.
Контакт на 078585054
Контакт на 078585054
Контакт на 078585054

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Деловен простор
Потврден огласувач
070364395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам