1 / 3
Се продава нива - плац
11 €
Цената не е фиксна
23.03.2022 18:46

Виница / Виница

Квадратура:

2020 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива - плац, погоден за изградба на викендица. Веднаш до регионалниот пат Виница-Берово, во близина на с.Лаки.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Никола Митев
Потврден огласувач
071636087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам