1 / 4
100 - Komplet Osiguraci
399 МКД
07.02.2023 12:31

Охрид / Охрид

📎 Сет 100 парчиња осигурачи. Комплетот ви обезбедува се што ви треба да го заштитите вашето возило или електричен уред од краток спој или преоптоварување. Може да се користи за:
Автомобили, автобуси, теренци, камиони, мотоцикли, чамци и сл.

⤵️ Сетот содржи:
◾️ 20 парчиња од 10 AMP - Црвена.
◾️ 20 парчиња од 15 AMP - Плава.
◾️ 20 парчиња од 20 AMP - Жолта.
◾️ 20 парчиња од 25 AMP - Сива.
◾️ 20 парчиња од 30 AMP - Зелена.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dekorativni Avtomobilski lajsni

150 МКД

Navlaka - koza za racna

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам