1 / 12
Izrabotka na Site vidovi na =KROV=POKRIV=
3 МКД
09.06.2023 11:01

Скопје Центар / Скопје

Profesionalna Ekipa gi izveduva slednive raboti

=Izrabotka na Site vidovi na Krovovi=Keramida,Lim,Sindra
=Sanacija na Krov
=Demontaza na Star Krov so isfrlanje na Sut
=Izrabotka na Nastresnici

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

StrongGroup
Потврден огласувач
075395595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам