1 / 6
Shporet na peleti i na drva...Centrometall hrvatski
1.700 €
17.03.2022 18:26

Струга / Струга

Shporetot e koristen samo 3 sezoni..shporetot funkcionira perfektno...Centrometall hrvatski...kupen e 3000 eu...se prodava za 1700eu...za poqe inf...070 513 778..

Категорија: Останато

Се продава од:

nasi
Потврден огласувач
070470724 078493944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам