1 / 4
Se prodava Geely Coper / Chopper
По Договор
23.02.2022 20:22

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2000

Модел:

Chopper

Километри:

10000

Pali vozi.

Poveke info na: +389 70362814

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
78599606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам