1 / 8
Opel Corsa 1.4 Automatik
2.850 €
Денес 00:45

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel Corsa 1.4 i plus Lpg (plin)
Automatik
Klima
Servo
Geraci na sedista
Siber
Cd radio fabricno
Napraraven servis ujle filtri gurtni
Reg cela god
Mob 078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам