1 / 7
Iveco slep
По Договор
23.02.2022 21:42

Гостивар / Гостивар

Iveco 35 s 17
2013 god
3.0 180 ks
1530 kg nosivost

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам