1 / 7
Cube Acid 29
500 €
Цената не е фиксна
18.08.2022 00:35

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava Cube Acid 2014 donesen e od svajcaria servisiran
Oprena ima sve shimano

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

Специјална Осмомартовска понуда

0 €

SMINKA, MANIKIR, PEDIKIR ALISSYA EDWARDS PALETA

299 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам