1 / 5
NOVI-Plisani nad kolena -corap model
1.000 МКД
12.03.2022 08:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Црна

PLISANI corap-cizma. Stranicno patent.
Zavrsuvaat so vrvki
Udobna moderna stikla od 7,5 cm
Visina 68,5 cm
Vo kutija
Glanc novi
Vednas gi namaliv od 1200 da ne barate popust.Kupeni 1900 na popust

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам