1 / 10
Scott Scale 720 plus
1 €
25.06.2022 11:17

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava velosiped marka Scott Scale 720 plus 27.5
Amortizer SaSuntour Raidon 120mm vozdusen so lockout na volan
Volan 750 mm
Golemina na ram M 44 cm
2x10
Pogon shimano supliv
Shiftei shimano deore
Preden menuvac shimano
Zaden menuvac shimano XT
Shimano kocnici Hidraulicni
Gumi Schwalbe Rocket Ron 27.5 x 3.0
Platforma pedali so indrustriski lageri

Velosipedot e bez nikakva mana bukvalno kako nov moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

CENA 750 euro

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам