1 / 6
Prodavam prikolka VO GRADISTE
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.02.2022 09:27

Скопје Центар / Скопје

Се продава комплетно средена приколка во ГРАДИШТЕ. Приколката поседува своја кујна (фрижидер, шпорет и вода и цел кујнски прибор), настрешница, многу голем двор од 40 м2. Комплетно заграден двор (со шибер врата за паркирање возило)Поседува и 5 кревети, комотно можат 5 возрасни особи. Прекрасно место за релаксација.
Може замена за кола
За повеќе инфо 070 / 391 - 746

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава / Можна е замена од:

Baze
Потврден огласувач
070391746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам