1 / 7
Atomizer 1000l
1 €
Цената е фиксна
21.06.2022 23:23

Делчево / Делчево

Се продава атомизер со грчко потекло. Атомизерот нема никаква маана , може во било кое време да се погледне. Спремен е за работа веднаш. Има нови бренери. За полеќе информации на телефон : 071212261 .

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
071212261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам