1 / 5
SAMSUNG S10
14.000 МКД
Цената е фиксна
01.08.2022 15:34

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

S10 PLUS

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsungot s10plus e star 2 godini nema nikakva maana se si raboti na nego..bez zameni

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078202760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам