1 / 1
Nova Tura Svajcarski velosipedi so ekstra cena
По Договор
05.05.2022 11:27

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

26 "

Stigna nova tura golem izbor info 071337992

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
071337992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам