1 / 5
Се издава стан во Чаир
200 €
04.05.2022 09:52

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Панче Неделковски

izdavam namesten stan 45 m2 prv kat

O7O 530 589

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Rafet
Потврден огласувач
O7O 530 589/075 340 705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам