1 / 1
Spy Wifi Mini Kameri
3.200 МКД
31.05.2022 17:37

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Mini wifi kameri so pregled preku mobilen.
Se postavuva vo kamerata sd karticka i polnac od android. Kamerata mora da bide vo domet na hotspot ili na wifi, za da ja gledate na mobilniot.

Kontakt samo na Viber

ℙℝ𝕆𝔻𝔸ℤ𝔹𝔸 𝕊𝔸𝕄𝕆 𝕍𝕆 𝕊𝕋𝕀ℙ
𝐍𝐄 𝐏𝐑𝐀𝐊𝐉𝐀𝐌 𝐏𝐎 𝐊𝐀𝐑𝐆𝐎

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

🆕
Потврден огласувач
𝕂𝕆ℕ𝕋𝔸𝕂𝕋 𝕊𝔸𝕄𝕆 ℕ𝔸 𝕍𝕀𝔹𝔼ℝ 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам