1 / 3
Shtëpi në Çair - afër Bazaros
279.999 €
Цената не е фиксна
03.12.2022 22:06

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

340 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

75 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

August Cezarec 9 B

Fqinjësi e qetë
Podrum me garazhë
oborr të rregulluar me gardh prej guri dekorativ
dy kate
tre kuzhinja
tre banjo
6 dhoma të mëdhaja me 4x4 metra
dhoma e ditës 40 m2
e klimatizuar, me ngrohje të dyshemesë dhe radijatora
nënkulm me terasë prej 60m2 e përshtatshme gjatë verës dhe për zgara
çdo kat ka banjo dhe kuzhinë të veten
termo izolim me stiropor prej 10cm
e pajisur me mobile luksoze

më shumë info në: 070 340 605
070 460 344

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам