1 / 6
Renault Megane 1.9 dci 2004
2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Full oprema vo odlicna sostojba so dobar motor vredi da se vidi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077691754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам