1 / 5
Aparat za pritisok
1.500 МКД
Цената е фиксна
08.05.2022 23:35

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Aparati za pritisok za nad lakto so memorii koristi 4 baterii AA, moze da se prikluci i na adapter

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам