1 / 6
Ariston nov boljer bojler cesma unitas
По Договор
25.02.2022 09:22

Штип / Штип

Nov ariston niskomontazen bojler i nova cesma unitas so tri creva,kupeni po greska za stan so centralen izvod za voda.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071397007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам