1 / 10
ПРОДАЖБА НА ДВА НОВИ СТАНА-ПОТКРОВЈЕ ПО 98 М2
66.000 €
Цената не е фиксна
07.02.2023 11:14

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

98 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ДОВЛЕЏИК

СЕ ПРОДАВААТ ДВА НОВИ ТРОСОБНИ ПРОШИРЕНИ СТАНОВИ НА ПОТКРОВЈЕ ВО НОВА ЗГРАДА СО ЛИФТ.
СТАН 1 - ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГОЗАПАД, ГОЛЕМ ДНЕВЕН ПРОСТОР И КУЈНА СО ОСТАВА, СО ДВЕ СПАЛНИ И ДВЕ КУПАТИЛА, ЕДЕН БАЛКОН.
СТАН 2 - ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕРОЗАПАД, ГОЛЕМ ДНЕВЕН ПРОСТОР СО КУЈНА И ОСТАВА , СО ДВЕ СПАЛНИ И ДВЕ КУПАТИЛА, ЕДЕН БАЛКОН.
СТАНОВИТЕ СЕ ОДЛИЧНО ТЕРМИЧКИ И ЗВУЧНО ИЗОЛИРАНИ И СЕ НЕВСЕЛУВАНИ ДО СЕГА.
СО СЕКОЈ СТАН СЛЕДИ ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ОД 20 М2 И ВИЗБА ОД 20 М2 ВКЛОУЧЕНИ ВО ЦЕНАТА.
ПОД-ЛАМИНАТ 12ММ, ГРЕЕЊЕ-ОЏАК,СТРУЈА
ОДЛИЧНА ЦЕНА - 66.500,00 ЕВРА ЗА СЕКОЈ ПОСЕБНО.
ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН 82 М2

200 €

СЕ ПРОДАВА СТАН 44 М2 4М2 ВИЗБА

29000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам