1 / 10
Servis dellovi Mikseri
123 €
02.08.2022 20:53

Брвеница / Тетово

NTB SPARE PARTS CONCRETE PUMP&MIXER

Spare parts Concrete pump&Concrete Mixer:
-BETONSTAR
-Putzmeister
-Schwing-Steter
-Watzinger
-Jun Jin
-Sermac
-Cifa
-Liebher
-LT
-Karena
-Intermix

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам