1 / 2
Професионален тостер на плин
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2022 13:34

Кичево

Тостерот е професионален на плин погоден за работа во секаква кујна без разлика.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
075334985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам