1 / 1
ADAPTER TYPE C - Apple•Lenovo•Asus•Dell•Huawei
50 €
31.08.2022 08:52

Гостивар / Гостивар

Nov - Универзален адаптер 45W & 65W со Type C излез и променлива излезна моќ:

20V 3.25A.
20V 2.25A
15V 3A
12V 3A
9V 3A
5V 2A

Cena: 50eu (65W)
Cena: 45eu (45W)

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Buffy Mobile
Ivo Lola Ribar Br.39
Потврден огласувач
070314678
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple USB-C Power Adapter 61W

60 €

Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro-Air

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам