1 / 2
Renault clio 1.2 16v 2007
2.100 €
Цената е фиксна
28.07.2022 11:27

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ful oprema sega napraven golem servis
Registracija pominata2w21

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

v
Потврден огласувач
078222172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам