1 / 8
Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje
1 €
Цената не е фиксна
12.02.2023 14:56

Велес / Велес

Квадратура:

3700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje na mesto vikano Sabotna voda so imoten list
CENA PO DOGOVOR

Kontakt so liceto Blagoj tel 071/711-863

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lefce
Потврден огласувач
075375445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам