1 / 7
2 KREVETI / FOTELJI I PLAKAR
По Договор
11.04.2022 17:31

Куманово / Куманово

Se prodavaat 2 kreveti / fotelji i plakar

Kreveti / Fotelji imaat memori pena od 3cm. (Dimenzii 190cm x 80cm)

Plakarot e ist od dvete strani napraven da se podeli detska soba i da se koristi po pola plakar od sekoja strana. Plakarot ima opcija da se montira i da se koristi od edna strana. (Dimenzii - dolzina 184cm, visok 195cm i dlabok e 62cm)

Cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Rasprodazba
Потврден огласувач
078267204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам