1 / 3
Хевталица за хартија
1.800 МКД
25.02.2022 16:07

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Продавам нова професионална унгарска хевталица за хевтање до 150 листа одеднаш
Мах дубина 8цм
Цена 1.800 ден

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077610035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам