1 / 3
Хевталица
1.000 МКД
25.02.2022 16:14

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Продавам нова хевталица за хартија со дубина на хевтање до 30 см.
Цена 1.000 ден

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077610035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам