1 / 4
PLAC SO MALA KUKJA
По Договор
10.01.2023 13:47

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

570 m²

Број на соби:

3

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Se prodava mesto od 570m2 vo naselba Belevo
- mala kukjarka (20m2) legalizirana
- sprovedeni se struja i voda
- kanalizacija
- celiot plac e ograden

Za cena i povekje informacii na telefon !

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077444064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам