1 / 1
Kuvar/ka
По Договор
15.11.2022 00:54

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodrom . Povekje informacii na tel.
078 200-373
078-200-373

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071306806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам