1 / 4
-Renault Laguna 1.8 16V 120 PS [Benzin-Plin]- НЕУВЕЗЕНА!!
По Договор
11.08.2022 14:05

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Рено (Renault) Laguna НЕУВЕЗУВАНА !!!!! во топ состојба. СПОРТ ОПРЕМА !
Реални километри каде сакате може да се провери, има 4 нови зимски гуми купени во Декември!
Направено голем сервис ребраст , затегач , држачи!
Нов Акумулатор , нови плочки.
Само за сериозни повеќе инфо - 075 702 232
075 702 232
075 702 232 !!
НЕГОТИНО

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KostadinovGT
Потврден огласувач
077409939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам