1 / 8
Kuca vo Copcevo Sokace
159.999 €
10.08.2022 12:05

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

219 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

181 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Copcevo Sokace

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1+PK so lokacija vo Copcevo Sokace vo Tetovo.
_______________

Povrshina:
◆ Plac 315m2
◆ Dvor 181m2
◆ Stanben prostor 219m2
______________

◆ Kucata e so dva vleza

Cena:
◆ 159.999eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам