1 / 12
Yamaha R6
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2022 18:48

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

Yamaha R6

Километри:

45000

Registriran uste 2 meseci
Servisiran pred 6 meseci
Novi zvezdi smeneti pred 1 nedela
so nego idi uste edna guma zadna
motorot e staklo pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
078302470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам