1 / 1
se prodava niva na OVCE POLE do pat
3 €
Цената не е фиксна
22.05.2022 22:09

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVOLNO.PARCELA 1070 I 1071/1 CENA PO DOGOVOR I NA LICE MESTOI

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075488672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам