1 / 6
Michelin 4 letni gumi 215-65 R17, proizvedeni 2017 godina
6.500 МКД
Цената не е фиксна
05.12.2022 14:36

Битола / Битола

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

215

Висина:

65

Дијаметар:

17

Se prodavaat 4 letni gumi MICHELIN Primacy so dimenzii
215-65 R17 koristeni 3 sezoni ,proizvedeni 2017 godina, vo perfektna sosotojba.
tel. 075 373 874

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
075373874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам