1 / 4
Се продава куќа
По Договор
15.06.2022 17:23

Виница / Виница

Број на соби:

6

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Prvomajska

Се продава вселива куќа во Виница, во близина на ветеринарната станица.
Повеќе информации на број:
078 290 695 и
+491729552198 (вибер)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Chevrolet aveo
Потврден огласувач
077992601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам