1 / 8
iPhone 11 64GB White - Full Pack
360 €
Со вклучен ДДВ
23.000 €
19.05.2022 14:12

Кратово

Испраќам по карго    

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

📲 iPhone 11 White
▪️ 64Gb / 4Gb Ram
▫️ Face ID ✅
▪️ True Tone ✅
▫️ Dobro Socuvan
▪️ Neverlock - Raboti na site karticki
▫️ Kompletno ispraven i funkcionalen !
▪️ Full Pack - Kutija, Originalen Polnach🔌
▫️ Gratis maska i staklena folija
▪️ Telefonot NE e otvaran i NE e servisiran!!

💶 Cena: 360Eur - Bez Zameni !!!
📞 075-571-399 📞
📍 Lokacija: Kratovo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

Xiaomi Redmi Note 10S EXTRA Socuvan Kako Nov

8000 €

iPhone 11 64GB White - Full Pack

360 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам