1 / 8
Mercedes C200 CDI
3.750 €
08.03.2022 17:35

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mercedes C200 CDI so ful oprema, tempomat, dvozonska klima, elektrika na stakla, na sedista i na retrovizori, senzori za dozd, 4 novi gumi Sava All weather proizvedeni 2021 god., aluminiumski bandasi plus 4 zelezni bandasi so letni gumi Michelin. Moze zamena. Broj za kontakt 075309918 Igor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
075309918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам