1 / 8
Сталажи за дуќан
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2022 13:00

Куманово / Куманово

Се продаваат стажи за дуќан.
Цена по договор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

sasho
Потврден огласувач
078397426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам