1 / 2
Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel
1.500 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 09:59

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel 1.5m
nov neupotrebuvan
75 Ohm OFC

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070644562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам