1 / 7
iPhone 11 Pro Max Kako NovGarancija Vili Mobile
549 €
28.06.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 11 Pro Max

Боја:

Green

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Fabricka sostojba,Kako Nov
Bez nikakvi Zabeleski so Garancija
>Mozi da se vidi i testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A02 Novi Nekoristeni Garancija

6490 €

Apple iPhone 11 Top Cena!!!

419 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам